Bize Ulaşın

(0212) 321 42 10

Mesafeli Satış Sözleşmesi

1. Bayrakyildizi.com'da banka havalesi ile alışveriş yapılabilir. Siparişin işleme alınma zamanı, siparişin verdiği an değil, paranın hesaplarımıza ulaştığı andır.

2. Sipariş esnasında fatura, teslimat, iletişim bilgilerinizin doğruluğundan emin olunuz, özellikle e-posta ve telefon numaranızı kontrol ediniz.

3. Web sayfamızdaki tüm fiyatlar TL olarak ifade edilmiştir ve K.D.V. dahil değildir. Bayraklarda K.D.V. oranı %8, direkler ve plaj bayrağı bidon ve direklerinde %18'dir.

4. Sözleşmenin imzalandığı tarihte var olmayan ve ön görülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen ya da tamamen yerine getirmelerini ya da bunları zamanında yerine getirmelerini imkansızlaştıran haller, mücbir sebep (Tabii afet, savaş, terör, ayaklanma, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza...) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların edimlerini yerine getirememelerinden dolayı herhangi bir sorumlulukları doğmayacaktır. İşbu mücbir sebep hali 10 (on) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır.

5. Bayrakyildizi.com alışveriş yapan kişi yukarıdaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.